SVATEBNÍ CENÍK & OBJEDNÁVKY TERMÍNU

Máte na výběr z více variant

pro kontrolu termínu vyberte prosím možnost „objednat“


Malá svatba 

Ideální pro malé svatby o pár lidech

 

V ceně je zahrnuto nafocení a zpracování fotografií obřadu a blahopřání s detaily kolem svatby

 

Doprava na určené místo v ceně 

 

10 fotek v tištěné podobě 

USB flash disk s fotografiemi

 

 

Doba focení zpravidla 3-5 hodin

 

8.000,-Kč

Zlatá střední

Ideální pro středně velké svatby

 

V ceně je zahrnuta účast dvou 

fotografů, nafocení a zpracování fotografií obřadu a blahopřání, detailů kolem svatby, nafocení hostiny a aranžované focení

 

Doprava na určená místa a přejezdy mezi nimi v ceně

 

15 fotek v tištěné podobě 

 USB flash disk s fotografiemi

 

 

 

Doba focení zpravidla 7-10 hodin

 

16.000,-Kč

Tradiční velká

Ideální pro tradiční velké svatby 

 

Kompletní balíček služeb dvou fotografů v průběhu celého dne z více úhlů. V ceně je focení od brzkých ranních příprav u nevěsty i ženicha zvlášť. Nafocení příjezdu na obřad, obřad samotný a blahopřání novomanželům. Nafocení hostiny a tradičních zvyklostí. Samozřejmostí je skupinové foto a veškeré detaily kolem svatby. Zde i složitější aranžované focení a focení v nočních hodinách.

 

V ceně automaticky zahrnuta doprava a přejezdy na určená místa

 

Možnost využít služeb vizážistky přímo na místě

 

20 fotek v tištěné podobě 

USB flash disk s fotografiemi

Doba focení v průběhu celého dne

 

20.000,- 

KATEGORIE

Jistě si každý vybere to své

prohlédněte si galerie, vždyť jsou tu pro vás…


Předsvatební focení

Předvatební focení je ideální možnost nechat si udělat nádherné fotky ještě dříve než ve shonu svatebního dne. V den D se tak máte možnost naplno věnovat svým nejbližším a svatbu samotnou si skutečně užít.

 

Cena za 20 digitálních i tištěných fotografií: 2500,-Kč

Focení dětí, rodin a oslav

Focení dětí jednotlivě, ve skupinkách i s rodinami. Možnost stylizovaného focení. Focení rodinných oslav a událostí (křtiny, promoce, maturitní plesy, aj.).

 

Cena: děti – 250,-Kč / ks | akce: cena za 1h – 500,-Kč

Osobní portrét / portfolio

Kompletní ateliérová i volná tvorba portrétů v exteriérech pro jakékoli další využití. Spolupráce s vizážisty, kadeřnicemi, nehtařkami a možnost zápujčky šatů samozřejmostí.

 

Cena plně retušované fotografie: 350,-Kč / ks

Párové a těhotenské foto

Focení párů a těhotenské foto převážně v exteriérech, či po dohodě u Vás doma. Při nepřízni počasí je možnost využít ateliér. V ceně je doprava i tisk fotek.

 

Cena: 250,-Kč / ks

Boudoir / Glamour

Glamour (angl. půvab) je fotografický žánr, který se snaží zachytit krásu, půvab a přitažlivost ženského těla. Do tohoto žánru se též řadí i fotografie zcela oblečené modelky, ale vyzněním u diváka vyvolávají určitý pocit erotična a vzrušení.

Cena za 5ks: 1750,-Kč

Reklamní a produktová fotografie

Pokud potřebujete vytvořit portfolio pro váš produkt, či celou modelovou řadu, popř. naplnit web zajímavostmi z vašeho oboru, stačí se jen domluvit. Fotit se dá v přirozeném prostředí a samozřejmostí je možnost využít ateliéru. | Cena se liší typem focení

Koncertní / klubový report

Obecně je focení na koncertech a v klubech s nízkou mírou osvětlení docela tvrdý oříšek. Nicméně, kdo ví jak na to i bez blesku, má vyhráno. Pokud tedy potřebujete fotoreport, jste na správné adrese. 

 

Cena: 500,-Kč / hod

Interiéry / architektura

S ultraširokými objektivy není problém nafotit vaše interiéry domů, pozemků, restaurací, vináren, klubů a barů, fit center či situačních řešení. Fotky jdou dělat i formou širokoúhlých panoramat ve velkých formátech pro 360° zobrazení v HDR. | Cena se liší typem focení

! K ceně samotného focení je nutno připočítat případné doplňkové služby. Pokud jde např. o portrét ženy, popř. focení typu glamour, jsme schopni zajistit vizáž, kadeřnické služby, modeláž nehtů i prodlužování řas objemovou technikou, domluvit zápůjčku šatů, rekvizit a po domluvě i další nezbytnosti.

 

Před focením stylu typu boudoir/glamour/akt je sepsána smlouva ohledně užití a nezneužití fotografií. Je to oboustranná ochrana z důvodu nevhodného užití, krádeží fotek, případné zavisti okolí, či dalších finančních nároků na ně. Toto téma je velmi choulostivé a i když si fotograf myslí, že tyto fotky jsou jedinečné a rád by je ukázal světu, druhá strana tuto myšlenku sdílet prostě nemusí. Je to čistě osobní věc a stejně tak k tomu přistupujeme i my. Vše je jen o domluvě a vše si také stvrdíme svým podpisem. Smlouva samozřejmě není podmínkou. Kdo nechce, neřeší, a poté si oba mohou se svým materiálem dělat, co se jim zlíbí.

 

Při focení párů, rodin a skupin je mnohdy potřeba přizvat asistenta, pro focení v koncertních a klubových podmínkách naopak panují úplně jiné normy. Vše samozřejmě podléhá domluvě na konkrétním stylu a směru focení, z důvodu amortizace techniky a ceny dopravy.

 

Veškerý materiál, který dostane zákazník nenese loga fotografa, z důvodu tisku, kde toto není žádoucí. Materiál, který je však veřejně k dispozici, nese logo vždy a bez vyjímky. Ostatně tak, jak se to dělá a tak, jak se to dělat má…

Máte dotaz?

+420 732 484 121

Otevírací doba

Po dohodě

Potřebujete poradit?

davidcekota@email.cz

MŮŽE SE VÁM HODIT:

Partneři & spolupráce


Vyvolávání a tisk fotografií. Rámování obrazů, fotky na plátno i kapu, designové alba

a fotokoutek

Natálie Minaříková
739 589 263 

Kadeřnictví, kosmetické služby a vizáž, 

pedikůra a nehtová modeláž.

Svatební komplet v centru Zlína

Romana Hájková
724 223 354 

Svatební kameraman, párové a společenské videa. Reporty z akcí a firemní portfolia

Petr Matuška
608 551 781 

Denní a večerní líčení, fotomakeup, svatební líčení, hair styling, osobní kurzy a poradenství

V. Jadrníčková
732 100 176 

Květinové výzdoby a dekorace, výzdoby domů a bytů s použitím přírodních prvků a živých květin

Magdaléna Cahlová
608 314 095