Svatební & předsvatební

Svatba. Žít jen pro ten velký den. Poprvé za život. Poprvé a navždy. Slzy dojetí, momenty štěstí. Emoce. Jedinečnost okamžiků – a právě proto je důležité být v pravý čas na tom správném místě. Být s Vámi a vše zachytit. Z momentů již napořád…

Ohledně termínu

Ideální termín pro objednání svatebního focení je půl roku i více dopředu. Pokud se dohodneme na termínu, následuje předsvatební schůzka, kde se všichni osobně seznámíme a hlavně si upřesníme vše podstatné, jako styl svatby, místa a přejezdy, rozsah služeb, časový harmonogram, tradiční zvyklosti a další neméně důležité věci. Pokud se vám zdá vše v pořádku, přichází na řadu podepsání rezervační smlouvy a složení zálohy, dle Vámi zvoleného balíčku. Tím je termín pevně blokován a neměnný. Rezervační smlouvu proto přikládáme k nahlédnutí, ať víte, že jsme fér. Máte tak jistotu, že z naší strany uděláme vše pro váš velký den D.

Jak to celé funguje

Na svatbách nicméně nejsem jen já sám. Mám s sebou navíc druhou fotografku a pomocnici v jedné osobě. Máme tak možnost zachytit vše z více úhlů a za stejný čas dvakrát tolik. Dostáváte tak do rukou hned dva pohledy na dění okolo Vás. Je zajímavé zjišťovat, co se vlastně dělo u nevěsty a co naopak u ženicha, poté, co dáte obrázky dohromady. Dále pak spolupracujeme v kruhu s dalšími svatebními odvětvími. V dnešní době jsme schopni zajistit kompletní vizáž nevěsty, co se líčení i vlasů týče, nehtovou modeláž, či prodlužování řas objemovou technikou. Dále pak máme kontakty na kameramany, svatební studia ohledně zápůjčky šatů, dokážeme domluvit svatební pečivo i dorty, květiny a celou květinovou výzdobu, živou kapelu, DJe i klauna, pokud máte na svatbě dětí jako smetí…

Ohledně fotografií

Co možná nejdříve od svatby zasíláme náhledy těch nejsilnějších okamžiků a měsíc od svatby je připravna celá kolekce fotografií pro předání. Svatební fotografie vozíme osobně a předáváme z ruky do ruky ve skleněných dózách plných květin, v nichž je ukryto USB s fotografiemi. Záleží jen na domluvě a časových možnostech vás obou. V opačném případě zasílám přes webovou úschovnu. Počet fotografií se různí na základě doby focení a složitosti svatebního dění.

 

Spolupracujeme také s vybranými tiskárnami a tyto vám také doporučíme – vhodné a kvalitní, na základě prověřených zkušeností. Samozřejmostí je možnost výběru vhodných svatebních alb a odeslání přímo námi do tiskárny, kde se dají ihned do práce. Stačí už jen vyzvednout.

OBJEDNAT