Galerie fotografií

VĚŘÍM, ŽE NAJDETE PŘESNĚ TO, CO HLEDÁTE


  • SVATEBNÍ & PŘEDSVATEBNÍ
  • DĚTI & RODINY
  • PORTRÉTY & PORTFOLIA
  • PÁROVÉ & TĚHOTENSKÉ
  • BOUDOIR & GLAMOUR
  • REKLAMA & PRODUKTY
  • INTERIÉRY & ARCHITEKTURA
SVATEBNÍ & PŘEDSVATEBNÍ

Svatební & předsvatební

„Svatba dělá ze dvou životů jeden celý.“

Svatba. Žít jen pro ten velký den. Poprvé za život. Poprvé a navždy. Slzy dojetí, momenty štěstí. Emoce. Jedinečnost okamžiků. A právě proto je důležité být v pravý čas na tom správném místě. Být s Vámi a vše zachytit. Z momentů již napořád…

DĚTI & RODINY

Děti & rodinné focení

„Vidět tak svět jejich očima, bylo by vše jednodušší.“ 

Pojďme si hrát. Pojďme si hrát jako děti. Není nic úžasnějšího než rozzářené oči a jejich úsměv. Prchavé okamžiky štěstí a radosti v kruhu nejbližších. Máme tak jedinečnou příležitost zachytit vše již napořád. Máte už své album?

PORTRÉTY & PORTFOLIA

Portréty & portfolia

„Každá vaše práce je i vaším portrétem.“

Od jednoduchého portrétu s jedním jediným světlem až po komplexní portfolia pro váš web či prezentaci. Je libo ateliér, zajímavé prostředí vaší práce, decentní kavárnu či fotku z výšky? Nic není problém. Jste to přeci vy.

PÁROVÉ & TĚHOTENSKÉ

Páry & těhotenské focení

„Ruka, která hýbe kolébkou, hýbe celým světem.“

Fotografie pro páry a/nebo nastávající maminky. Není nic krásnějšího, než si udělat příjemnou procházku a nechat vás ukázat světu i sami sobě, jak se máte rádi, vaši lásku a náklonnost. Ideální dárek k výročí, či jen tak do rámečku u vás doma.

BOUDOIR & GLAMOUR

Boudoir & Glamour

„Mnohdy trpět pro krásu je úděl hodný bohyně.“

Krása a svůdnost, smyslnost a podmanivost, někde tam uvnitř. Pojďme společně objevit co se ve vás skutečně skrývá. Od letmých plachých pohledů až po rozhodnou vyzývavost. Jako dárek pro manžela nebo dárek sama sobě? Ideální.

REKLAMA & PRODUKTY

Reklama & produkty

„Lidé nevědí co chtějí, dokud jim to někdo nenabídne.“

Pokud potřebujete zhotovit portfolio pro váš produkt, či celou modelovou řadu, popř. naplnit web zajímavostmi z vašeho oboru, stačí se jen domluvit. Fotit se dá v přirozeném prostředí a samozřejmostí je možnost využít ateliéru. 

INTERIÉRY & ARCHITEKTURA

Interiéry & architektura

„Porozumění dodává prostoru základní hodnotu.“

Potřebujete vyfotit nemovitost? Máte restauraci, vinárnu, intimní kavárnu, či noční bar? Potřebujete nafotit situační řešení, či krizové plány? S technikou ultraširokých objektivů to není problém ani v HDR a opravdu „naširoko“.